Pielęgnacja ogrodu

Zgiełk, pośpiech, hałas – tak wygląda niemal każdy dzień, którym wita swoich mieszkańców Warszawa. Pielęgnacja ogrodu jest dla wielu ostatnią rzeczą, którą chcieliby robić po ciężkim dniu w pracy, lub mimo najszczerszych chęci po prostu nie mają na to czasu ani siły. Zaniedbany ogród bardzo szybko traci na swym uroku i teren, który z założenia miał być enklawą ciszy i spokoju, miejscem odpoczynku i relaksu w gronie najbliższych staje się nieprzyjemnym skupiskiem chwastów i zdziczałych chaszczy.

Przykład naszych prac

Sadzenie roślin


Jeśli chcesz doprowadzić swój ogród do porządku i cieszyć się jego pięknem skontaktuj się z nami! W naszej ofercie mamy szeroki zakres usług pielęgnacyjnych, m.in. przycinanie drzew i krzewów, odchwaszczanie, uzupełnianie ubytków w nasadzeniach, koszenie i przycinanie trawników, nawadnianie, przeprowadzanie różnorodnych zabiegów chemicznych zapobiegającym chorobom roślin.
Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klienta- nasze usługi możesz zamówić doraźnie lub zapewnić sobie całosezonową opiekę nad Twoją zielenią!

Zapraszamy do współpracy!
Tel: +48 508 422 954
Email: biuro@ogrodywarszawy.pl