Projektowanie ogrodów

Dla wielu z nas wizytówką domu czy firmy, i  jednocześnie miejscem, w którym możemy odpocząć wśród zieleni i kwiatów są ogrody. Warszawa, co prawda, proponuje swoim mieszkańcom oraz odwiedzającym miasto turystom wiele terenów zielonych, które stanowią spokojną przystań wśród codziennego zgiełku. Niestety nie każdy z nas ma czas aby te miejsca odwiedzać tak często jakby tego potrzebował – zwłaszcza jeśli pomyślimy o korkach komunikacyjnych, z których wręcz słynie Warszawa. Ogrody przydomowe, czy odpowiednio zaaranżowane tarasy stają się w tym momencie najlepszym rozwiązaniem na zorganizowanie swojej własnej przestrzeni – strefy relaksu.

Od czego zacząć? To proste – skontaktuj się z naszą firmą. Teren naszego działania to szeroki obszar województwa mazowieckiego i oczywiście sama Warszawa. Projektowanie ogrodów od podstaw, budowa ogrodów czy renowacja i pielęgnacja ogrodów już istniejących to nasza specjalność.

ogrody warszawa

Jeśli Twoje miasto to Warszawa projekt ogrodu czy tarasu idealnego dla Ciebie znajdziesz tylko u nas. Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka – przyjmujemy zlecenia na duże ogrody, małe przydomowe ogródki czy nasadzenia na balkonach i tarasach. Wszystkie nasze działania podporządkowujemy potrzebom Klienta – proces projektowania rozpoczynamy od pomiarów  terenu, oceny jego warunków oraz wnikliwym przeanalizowaniu oczekiwań zamawiającego.

Przedstawiając swoje propozycje staramy się nie narzucać swoich wizji a umiejętnie doradzić jakie rozwiązania zastosować, by gotowy ogród przez długie lata cieszył jego właścicieli. Istotne jest to, że nie zawsze nasadzenia czy kwiaty, które wymarzył sobie Klient nadają się do terenu, który chce zagospodarować. Dlatego oferujemy również szerokie doradztwo w kwestii doboru roślin i miejsc ich nasadzeń oraz rodzajów nawierzchni, których zastosowanie  najlepiej się sprawdzi przy danych warunkach i ukształtowaniu terenu. Projektujemy nasadzenia drzew, krzewów i kwiatów oraz zakładamy trawniki – z siewu, z rolki a nawet ze sztucznej trawy – wszystko w ramach potrzeb i predyspozycji Klienta.

Zakładanie i budowa ogrodów

Oferujemy także projekt  ogrodu  bez realizacji jak i realizację ogrodu bez projektu.

Poza projektem na życzenie klienta zajmiemy się również zorganizowaniem roślin i innych materiałów potrzebnych do budowy ogrodu.

Czas oczekiwania na projekt  oraz czas jego realizacji zależy od powierzchni ogrodu i indywidualnych potrzeb klienta. Zawsze jednak dokładamy wszelkich starań by nasza praca wykonana była dobrze i sprawnie.

Budowa ogrodu od podstaw

Projektowanie ogrodów Warszawa Projektowanie ogrodów Warszawa

 

Projektowanie ogrodów Warszawa Projektowanie ogrodów WarszawaPrzykład budowy całego ogrodu od podstaw wraz z altanką


Zapraszamy do kontaktu!
Tel: +48 508 422 954
Email: biuro@ogrodywarszawy.pl