Trawnik i nawierzchnia

Trawnik jest nieodzownym elementem ogrodu. Niemal każdy ogród czy nawet mały ogródek ma choć część powierzchni przeznaczonej na trawnik. Zaprojektowanie odpowiedniego trawnika jest niezwykle ważnym elementem przy budowie każdego zakątka zieleni. W trakcie prowadzenia naszej działalności założyliśmy już wiele trawników – zarówno z siewu jak i z rolki, które do dziś cieszą ich właścicieli – głównym obszarem naszej pracy są podwarszawskie miejscowości i sama Warszawa. Wertykulacja trawników, to bardzo ważny zabieg przy zakładaniu trawnika i jego pielęgnacji i kolejna usługa, którą możemy Państwu zaproponować.  Dodatkowo proponujemy usługi glebogryzarką, uzupełnianie ubytków i regeneracja trawników zniszczonych, koszenie, odchwaszczanie i wiele innych.

Roboty koszące

Dla wszystkich Klientów, którzy chcą zająć się swoim trawnikiem ale nie bardzo mają na to czas proponujemy roboty koszące. Warszawa jest miejscem, w którym takie rozwiązania świetnie się sprawdzą ze względu na dużą oszczędność czasu jakie daje automatyczne koszenie trawy. Polecamy do zakupu i pracujemy głównie na urządzeniach firm Husqvarna i Garden. Szczegółowo opowiemy o każdym dostępnym modelu robotów koszących, doradzimy optymalny wybór i zapewnimy sprawny montaż.

Oprócz samych trawników proponujemy również nawierzchnie z kostki brukowej, kamienia ozdobnego, granitu i innych dedykowanych komponentów. Zaprojektujemy i wykonamy ścieżki, podjazdy, chodniki oraz inne nawierzchnie i elementy infrastruktury ogrodowej zaproponowane przez Klienta.

Nasze realizacje

Zapraszamy do kontaktu

Tel: +48 508 422 954
Email: biuro@ogrodywarszawy.pl